IMS
Spółka IMS S.A. zajmuje pozycję lidera w świadczeniu wyspecjalizowanych usług z zakresu Marketingu Sensorycznego w Polsce. Działając z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, w segmencie mediów i nowoczesnych technologii wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie Klienta.
MasterEdukacja
Firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowego zaopatrywania oświaty. Oferuje specjalistyczne doradztwo oraz wyposażenie placówek przedszkolnych i szkolnych w meble, i wszelkiego rodzaju pomoce naukowe. MasterEdukacja posiada również w ofercie urządzenia multimedialne i interaktywne.
AKTIN Sp. z o.o.
Firma powstała w 1996 roku z myślą o kompleksowym wyposażaniu szkół i placówek oświatowych. Lata funkcjonowania na rynku edukacyjnym pozwoliło na zdobycie niezbędnego doświadczenia w kompletowaniu gotowych rozwiązań dla placówek edukacyjnych. Aktin może poszczycić się realizacjami ponad 100 pracowni językowych, dostawą i montażem ponad 2000 tablic interaktywnych, realizacją kilkunastu projektów programu „Cyfrowa Szkoła”.
AVMultimedia
Przyjaźni szkole i biznesowi. Firma od ponad 18 lat zajmuje się sprzedażą, wypożyczeniami i instalacją audiowizualnego sprzętu szkoleniowo-konferencyjnego. Klientami są głównie szkoły i uczelnie, ale także firmy, urzędy - wszyscy, którzy operując obrazem i dźwiękiem chcą przekazać ważne treści w atrakcyjny i komunikatywny sposób. Specjalnością AV Multimedia jest współpraca z edukacją. Główna siedziba mieści się w Kielcach.
Interbis
Firma F.H.U. INTERBIS jest właścicielem sklepu internetowego www.tanietablice.pl. Firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu biurowego i prezentacyjnego. W swojej ofercie posiada produkty takich producentów jak: Qomo, 2x3, Vivitek, NEC i wiele innych. W sklepie www.tanietablice.pl odnajdą Państwo produkty, które odmienią zajęcia lekcyjne, wzbogacą wizualnie ważne spotkanie biznesowe lub ukażą nowe spojrzenie na kino domowe
Mentor Systemy Audiowizualne
Wiodącym produktem utożsamianym z marką Mentor jest seria pracowni językowych dedykowanych do szkół i uczelni. W portfolio produktowym znajdują się także systemy interaktywne: tablice, monitory, stoły i stoliki interaktywne dla najmłodszych a także zestawy do głosowań, systemy konferencyjne oraz systemy tłumaczeń symultanicznych wspomagające organizację konferencji.
Tisar Play
Projektant Producent i Dostawca wewnętrznych sal i placów zabaw, parków trampolin oraz elementów ich wyposażenia, dekoracji 3D i innych komponentów. Tisar Play oferuje kompleksową usługę towarzysząc klientowi na wszystkich etapach budowy sali zabaw dla dzieci
ABEX
Firma ABEX powstała na bazie wieloletnich doświadczeń budowy, projektowania oraz wyposażania sal zabaw dla dzieci. Dobrze zorganizowany zespół najlepszych fachowców, którzy na przestrzeni ośmiu lat opracowali perfekcyjny wzór jakości wykonania a także technikę budowy, która ma duży wpływ na montaż, rozbudowę i przenoszenie gotowych konstrukcji.
JB Multimedia
Firma projektuje i dostarcza rozwiązania informatyczne, które są „szyte na miarę.” Kompleksowe, spersonalizowane i adekwatne do oczekiwań. Dzięki szerokiej ofercie sprzętu informatycznego dostępnego w dużej mierze od ręki oraz gamie usług dodatkowych, JB Multimedia zdobył zaufanie Partnerów, zostając liderem rynku IT we wschodniej Polsce.
Eres Medical Sp. z o. o.
Firma od 1994 roku importuje, sprzedaje sprzęt i urządzenia dla branży medycznej, rehabilitacyjnej i SPA Ponad 30 specjalistów – starannie dobranych, odpowiednio wykwalifikowanych, chętnych do pracy i z zamiłowaniem wykonujących swoje zadania pracuje, by spełnić Wasze potrzeby i zapewnić 100% satysfakcji. Biura mieszczą się w Lublinie, Warszawie, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach, Zielonej Górze.
KOBIS
Od początku działalności (2006 rok) firma Kobis zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych technologii w szkołach. Kompleksowa obsługa klienta począwszy od doradztwa, aranżacji, sprzedaży, montażu, szkolenia i serwisu, wyposażenie interaktywnych klas w tablice interaktywne, projektory, wizualizery, systemy do przeprowadzania testów, tablety bezprzewodowe, itp.
PAT-KOMP
Firma koncentruje się na profesjonalnej obsłudze klienta w zakresie rozwoju i zarządzania infrastrukturą informatyczną. Celem jest korzystna i trwała współpraca z klientami indywidualnymi, firmami, placówkami oświatowymi i kulturalnymi, zainteresowanymi stworzeniem i utrzymaniem efektywnego, bezpiecznego i nowoczesnego środowiska pracy.
Projekcja Spółka z o.o.
Firma specjalizuje się w wyposażaniu sal szkoleniowych, konferencyjnych, dużych obiektów (aule, kina, sale koncertowe), ale także w małych instalacjach kina domowego. Projekcja jest w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania, rozpoczynając od projektu i doboru sprzętu, poprzez sprzedaż, instalację i konfigurację, po obsługę posprzedażową.
KAWICOM Systemy Komputerowe
Outsourcing IT - serwis IT on-site. Firma KAWICOM Systemy Komputerowe na rynku IT świadczy swoje usługi od 2002 roku. Firma oferuje Support On-site 7/24h, Rozwiązania dla BIZNESU, Rozwiązania dla ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ, Rozwiązania dla działu EDUKACJI
Technika System
Firma PHU Technika System Krzysztof Brodowski dostarcza sprzęt multimedialny, interaktywny i biurowy od wielu lat. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy potrafią dobrać odpowiedni sprzęt dla Państwa, zamontować i przeprowadzić szkolenie.
HappyHop
Firma specjalizuje się w tworzeniu multimedialnych kącików dla dzieci a także sprzedażą wszelkich atrakcji dedykowanych do placów zabaw zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz lokalu. HappyHop zajmuje się również wynajmem dmuchanych placów zabaw i zjeżdżalni na imprezy plenerowe dla dzieci.
Biuro Serwis
Firma Biuro Serwis specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń biurowych, interaktywnych i multimedialnych. Firma działa na rynku od prawie trzech dekad.
Paxer
Firma Paxer istnieje już ponad 18 lat, zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych technologii w szkołach. Kompleksowa obsługa klienta począwszy od doradztwa, aranżacji, sprzedaży, montażu, szkolenia i serwisu, wyposażenie interaktywnych klas w drukarki i skanery 3D, monitory interaktywne tablice interaktywne, projektory, wizualizery, systemy do przeprowadzania testów, tablety bezprzewodowe, itp.
Cyfrowa Szkoła
To wyspecjalizowana część dużej ogólnopolskiej grupy firmy Biuroplus zajmująca się inicjowaniem, wdrażaniem oraz realizacją większości projektów edukacyjnych w Polsce. Zespół pomaga zdobywać środki z różnych źródeł i wyposaża placówki szkolne w nowoczesne pomoce edukacyjne ze szczególnym naciskiem na narzędzia elektroniczne. Na swoim koncie cyfrowaszkoła ma już kilkaset zakończonych projektów od wizualizacji do montażu i szkoleń włącznie. Dział ten zajmuje się również dedykowanymi szkoleniami dla nauczycieli i prowadzi zajęcia dla dzieci w ramach ogólnej współpracy z sektorem edukacyjnym.
ST Media
ST Media jest firmą rodzinną. Działa i z sukcesem buduje markę na rynku urządzeń prezentacyjnych i biurowych od 2000 roku. Oferuje nowoczesne rozwiązania do prowadzenia interaktywnych prezentacji, szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, wykładów, zajęć lekcyjnych i kursów. Specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów dla Klientów biznesowych, sektora Edukacji i jednostek budżetowych.