FunFloor w domu ArrowArrow Slider

FunFloor w domu – interaktywna podłoga dla użytkowników domowych

Nie masz pomysłu co robić z dziećmi w domu?
Twoje dziecko spędza cały dzień przed komputerem, albo ciągle się nudzi?
Szukasz pomysłu jak atrakcyjnie uczyć w domu?
Przez ciągłe siedzenie w domu całej rodzinie brakuje ruchu?
Szukasz wspólnej zabawy dla całej rodziny bez wychodzenia z domu?

Specjalna wersja Interaktywnej Podłogi FunFloor w domu!

Wersja FunFloor W Domu to 250 gier interaktywnych dla całej rodziny plus dodatkowo 28 quizów edukacyjnych dedykowanych dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. A to wszystko w specjalnej promocyjnej cenie.

 

 

Zapytaj o cenę info@funfloor.pl 

 

w-domu-funfloor

Pakiety gier

Pakiety gier dostosowane są do każdej grupy wiekowej począwszy od dzieci poniżej roku, dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolaków, uczniów, aż po osoby dorosłe. FunFloor łączy edukację, zabawę i ruch, dzięki czemu nauka jest niezwykle skuteczna, a zabawa sprawia mnóstwo radości. Gry edukacyjne zostały opracowane wraz z zespołem psychologów i pedagogów w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej do przedszkoli i szkół podstawowych. Pakiet do nauki języka angielskiego zawierający 30 działów tematycznych i 500 słówek stworzony został we współpracy z Ewą Szcząchor – niezwykle doświadczonym filologiem języka angielskiego. Specjalna wersja FunFloor w domu zawiera razem 250 gier interaktywnych i 28 quizów z pytaniami z zakresu szkoły podstawowej.

Zabawa dla całej rodziny

FunFloor w domu to przede wszystkim świetna zabawa dla całej rodziny. Wspólnie z dziećmi możemy rozegrać mecz piłki nożnej, zagrać w kręgle, bilard czy poszukać skarbów na magicznej plaży. Pakiet FUN to gry interaktywne na czas i punkty, które sprawiają, że zabawa na interaktywnej podłodze FunFloor nigdy się nie nudzi. W salach zabaw FunFloor jest zazwyczaj główną atrakcją, dzięki specjalnej wersji dla użytkowników domowych teraz każdy może ją mieć w swoim mieszkaniu.

Produkt polski flaga

Interaktywna podłoga FunFloor to produkt polski, produkowany przez lubelską firmę Xvision. Tysiące urządzeń zamontowanych do tej pory w kilkunastu krajach w Europie i Azji ugruntowało firmę Xvision na pozycji lidera w produkcji interaktywnej podłogi w Europie. FunFloor w roku 2019 obchodził 10 urodziny. Duże doświadczenie i wysoka jakość produktów FunFloor poparte są certyfikatem ISO. To wszystko składa się bardzo duże zadowolenie klientów.

Łatwy montaż i obsługa

Montaż FunFloor jest bardzo prosty, trwa około 20 minut. Potrzebujemy jedynie wiertarki, żeby wywiercić 4 otwory w suficie oraz dostęp do prądu. Na 4 kołkach mocujemy uchwyt sufitowy i do niego montujemy FunFloor. Całość waży mniej niż 10 kg. Do każdego urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi i montażu. Sterowanie jest bardzo intuicyjne, gry zmieniamy za pomocą pilota dołączonego do urządzenia, lub jednym przyciskiem ustawiamy tryb automatyczny i gry same się zmieniają. Dzięki temu urządzenie FunFloor może być bezobsługowe i działać samo przez wiele godzin. Dodatkowym atutem jest to, że po skończonej zabawie nie trzeba sprzątać, wystarczy jednym przyciskiem wyłączyć urządzenie.

Wspomaga rehabilitację ruchową

FunFloor to również doskonałe urządzenie do rehabilitacji ruchowej. Dzieci z dysfunkcjami ruchowymi po wejściu na FunFloor zapominają o swoich ograniczeniach, dzięki temu praca z nimi jest wyjątkowo skuteczna i przy tym niezwykle atrakcyjna.

1

3

2

Specjalna promocja cenowa

Błyskawiczna wysyłka w 24h

Bezpiecznie dostarczona paczka

Promocja cenowa

Teraz możesz kupić FunFloor w wersji do domu z 250 interaktywnymi grami i 28 quizami w promocyjnej cenie. Zapytaj o specjalną cenę na info@funfloor.pl lub zadzwoń tel. 503 634 940. Na hasło „FunFloor w domu” otrzymasz specjalny rabat.

Zostań w domu z FunFloor.

„FunFloor – Nauka jeszcze nigdy nie była tak zabawna”

funfloor_w_domu_logo